Mursi obećao raditi na oslobađanju napadača na WTC
Omar Abdel-Rahman odrađuje doživotnu kaznu u SAD-u zbog sudjelovanja u terorističkom napadu na Svjetski trgovinski centar u New Yorku 1993. godine
Komentari 11
Vecina naroda u Egiptu nikad nije razmisljala svojom glavom. Za vrijeme Mubarka bili su u stanju potpunog neznanja o politici i demokraciji. A za vrijeme izbora samo je oprilike polovica glasala za danasnjeg predsjednika. Znaci polovica stanovnistva nije izabrala Mursija jer znaju sto im predstoji. A predstoji im borba izmedju vojske i Mursijeve stranke za kontrolu drustva. Mursi ce pokusati uvoditi islamske zakone, a to je pogubno za svaku zemlju, jer religija i politika nikad nisu proizveli zadovoljavajuci rezultat. Problem sa svim islamistima da oni tvrde da samo oni imaju apsolutnu istinu i svi ce postivati tu njihovu istinu kao da je od boga. Ovdje se radi o 14 stoljecu koje se polako uvlaci u 21. stoljece. A opet ce egipatski narod platiti najvisu cijenu, jer od Mursijevih religioznih govora ne prave se fabrike niti se zaposljavaju mladi ljudi. Tragedija je da je pedesetih godina 20 stoljeca u Arapskim zemljama bila veca gradjanska i religiozna sloboda nego sto je to danas.
Evo zasto nekome nisu dobri muslimanska braca a dobar je Mubarak !" Pet visokih zvaničnika Egipatske uprave za naftu i plin u vrijeme Mubaraka dobilo je kazne od 3 do 10 godina zatvora.Oni su osuđeni "za izvoz plina Izraelu po po cijeni manjoj od one na međunarodnom tržištu, na štetu javnih fondova"... Egipat je u aprilu odlučio da napravi reviziju svih ugovora o snabdijevanju plinom, među kojim su i ugovori zaključeni u vrijeme predsjednika Hosnija Mubaraka .. Samo cistite braco lopove faraonske da vas Allah s.w.t ucvrsti ..
Pa Riznica prvo napusti krscansku Francusku i odi u koju islamsku zemlju da mozemo onda raspravljat kao ljudi. Sjeo si nasred krscanske zemlje i odatle kao hvalis islam u stilu "hvali more drz se kopna".
Mursi je također poručio kako će raditi na oslobađanju militantnog islamista Omara Abdel-Rahmana, koji u zatvoru u SAD-u odrađuje doživotnu kaznu zbog sudjelovanja u terorističkom napadu na Svjetski trgovinski centar u New Yorku 1993. godine. >>> 7 tzv terorista jee zivo a sa 2 je cak i BBC imale intervjue. Ako oni nisu pocinili 9/11 , tko je ???
Treba se dobro pripremiti jer ćemo uskoro ponovo biti predziđe kršćanstva.
Riznica, sad je i tvoje vrjeme da spakujes kofere i pravac Egipat medju svoje
Valjda po naredbi iz Saudijske Arabije
30.06.2012. u 09:15h Kameni je napisao/la: Pa zar vec nismo, otidjite u Sarajevo, Skopje i Pristinu pa cete se preneraziti, nije to vise ono sto je nekad bilo, bolest je uzela maha, tako je to kad amerikanci kroje kartu svijeta, svoje dupe stite a nasa podmecu. ......... Za peticu
Mursi je također poručio kako će raditi na oslobađanju militantnog islamista Omara Abdel-Rahmana, >>> Osama Bin Laden:“ Ja nisam bio ukljucen u 9/11 napade u USA,niti sam ja znao za te napade.Postoji vlada unutar vlade u Sjedinjenim Americkim Drzavama.USA bi morale naci pocinitelje tih napada unutar svoje drzave; to su ljudi koji nastoje ovo stoljece naciniti stoljecem rata izmedju Islama i Krscanstva.Treba priupitati tu tajnu vladu tko je pocinio napade.Americki sustav je pod potpunom kontrolom Zidova ciji je prioritet Izrael a ne Amerika” .... Ponovo pitam....ako to nije ucinio bin Laden, TKO je ???
Sami ameri da bi homogenizirali naciju za ratove koji su uslijedili bez pokrioća i dokaza tj da bi imali alibij za napad na neku državu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Egipcani su naivni. Slicni su Hrvatima ,koji su smatrali kako ce izborom lijeve koalicije promjeniti stvari a da prije toga nisu proveli LUSTRACIJU. 30 % gradjana uvelo je Hrvatsku u EU sa nadom da ce biti bolje..... ha,ha nada zadnja umire. Egipatska privreda i turizam u teskim su problemima i Muslimanskoj braci nece biti lako. Centri moci su i dalje u vojsci i tajnoj policiji. Nikave ucinkovite promjene nece se dogoditi i samo je pitanje vremena kada ce narod ponovo postati nezadovoljan. Revolucija-euforija-razocaranje -nezadovoljstvo-ljutnja-revolucija.......kolo srece se okrece