Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 82
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
kolumna
Povratak na članak

Mrsić nezaposlenima predložio minutu odmora

Mladi će morati pričekati da prođe „time-out“, slikovito se izrazio Mrsić, trener kojem igrači i kad ne igraju imaju minutu odmora.

Komentari 2

Avatar sjena_vjetra
sjena_vjetra
12:44 28.03.2014.

Mrsić zaslužuje trajni time-out. I ne samo on...

VL
Avatar zabadalo5
zabadalo5
13:28 28.03.2014.

Jel on normalan?! I ja postavljam pitanja na koja znam odgovore, ne, nije. Nikad lošija Vlada, koja se poigrava sa svima nama! Maknite se i prepustite da se ozbiljnim stvarima bave ozbiljni i sposobni ljudi, jer vi to sigurno niste!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.