Požar kod Vodica još bukti, vatra prijeti kućama u Zatonu
Gust crni dim bio je vidljiv iz Vodica, Šibenika i s otoka šibenskog arhipelaga
Komentari 12
Vidi se da Pupovcevi na terenu izvrsno rade.
U ovoj situaciji žalim vatrogasce i dobrovoljce koji pomažu u gašenju požara, te ljude koji su ekonomski oštećeni. Ne mogu se osloboditi jedne misli, da i u mojoj mladosti 50-ih i 60-ih je bilo vrućine i sušnih perioda, ali nijee bilo tako čestih požara. Da su tada požari bili učestali kao i danas, s obzirom da su onda sredstva za gašenje bila relativno primitivna, a kanadera nije bilo uopće, obalno područje Hrvatske bi do danas bilo opustošeno. Zašto se ne piše i diskutira, od kuda toliki požari , i kome su oni u interesu?
Imamo Hrvatsku i neka gori kao svoje na svome.
Slovenci, prosimo i molimo vas, dajte nama još opreme...pa siromaci balkanski nemamo ni vlade a ni para za opremu heroa vatrogasaca... Prosimo...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
od iza 12 sati? NETKO pismen u tanjugu???