Most: Vlada na poskupljenje energenata reagirala preslabo i prekasno
Mostov saborski zastupnik Zvonimir Troskot o potpori koju su dobili od oporbe, zbog ne poduzimanja akcije od strane Vlade na poskupljenje goriva
Komentari 5
A jel su drugovi čuprijaši ovu izjavu ovjerili kod javnog bilježnika?
Da najveći kriminalac u Hrvata Račan sa svojom zločinačkom partijom nije prodao 25 %+1 INA-e za sramotni iznos, danas bi INA bila hrvatska
U Mađarskoj je plin dizel jeftiniji nego u Hrvatskoj . hrvatska naftna se više ne prerađuje u Hrvatskoj nego u Mađarskoj to su plodovi ove vlade
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sa ćuprijašima, narikačama kao petrov, gmoja ne bismo više ni imali energenata