Most: Ministri bez suradnika jer HDZ ne daje svoje kandidate
Danas imenovanje dvaju Mostova pomoćnika ministra zaštite okoliša, nema još 30-ak pomoćnika i zamjenika iz HDZ-ove kvote
Komentari 17
Bozo nedaj se !
Kako misli Karamrle "trošiti svoje ljude", ako su ostali u vrhu stranke kao Vaso i Joska. Plagijatori/muljatori koji nemogu imovinu opravdati prihodima ili legalnim porijeklom, onda si se sam deklarirao da ste kompletna stranka gore spomenutih kriminalaca i profitera.
Most treba shvatiti da u hdz-u nema takvih bez felera a da još budu i stručni.To je nemoguča misija !
Ovo je nenarodna vlast,mozda je i bilje sto nerade nista......Naravno da ce i Bozo preci u udbase i komuniste ,jer bar malo ublazava HDZe zlo i poHercegovacenje svih Hrvata.......Nitko vise nepominje pretvorbu i privatizaciju i pljacku za Sanaderova predvodjenja HDZea......Ovaj cirkus od vlade nam je vec navukao sankcije i blokade potrjuli nece biti dobro za Hrvatsku i Hrvate sa strankom opasnih namjera koja je mnoge gurnula u smrt da bi se uvjerila da ce"prije Sava uzvodno negoli NDHa"......Sad pokusaju ponovo Savu natjerati uzvodno.....Uvjeravaju da je moguce ,mada nitko nije napravio do sada,kao i Peljeski Most koji je otvaran vise puta.
Ovu sprdnju od vlade vise ne vrijedi ni komentirati. Posebno Hdzeov dio. Ne mogu vise naci postenog i bez putra na glavi. Predsjednik vlade i prvi potpredsjednik komuniciraju preko facebooka i novinara, prvi potpredsjednik i drugi potpredsjednik komuniciraju jedan s drugim preko tiskovnih konferencija, predsjednik vlade raspisuje natjecaj za ministre. Do izvora tri putica, jedan preko mosta, drugi drumom a treci sumom. Jadna majko...
tesko im je naci postene i pametne ha ha
Kad su vidjeli da će svaka javna osoba biti analizirana od strane javnosti, svi se hrabri domoljubi povukli :-)...hvala Bogu da više nije dovoljna članska iskaznica već i neokaljan i profesionalan CV...pa na tome hvala Mostu...e sad, nekim strankama je to zbilja preteški uvjet pa bi nove izbore...
Pitam se pitam jeli to ono zapošljavanje o kojem su trubili u vrijeme kampanje za dolazak na vlast? Ako je, onda im svaka čast!:P
dok se oni zabavljaju kadroviranjima građani muku muče sa kreditima ,malim plaćama i mirovinama,ništa se ne mijenja za malog čovjeka
Karamarko čeka šalabahter od Mesića pa će guknut kao puran.
Jasno ko dan samo dok prodju izbori u SDP i HDZ ubrzo nas ocekuju i privremeni izbori i cuprijasi nestaju sa politicke Scene.
Karamarko će prema Mesićevom nalogu rušit VLADU I MOST jer su skresali Mesiću lovu. Tko je lovio Gotovinu Karamarko, tko je surađivao s tužiteljima kontra Hrvatske, tko je bio u Mesićevom izbornom stožeru dva puta, tko je bio šef tajnih službi u eri Sanadera i pljačke Hrvatske?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
joj,dajte ne sraćkajte,zato ste vi jer ste kadrovski bokci valjda ostavili hrpu PARTIJACA na funkcijama,to su vaše 'reforme',KAJ GOD!!!