Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 153
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PROTIV OBUKE
Povratak na članak

Most o rezultatima glasovanja: Ovo je pokazatelj da korupcija, sila i nepotizam dolaze na naplatu

Hrvatska ipak neće na svom području obučavati ukrajinske vojnike, odlučili su u petak saborski zastupnici jer za tu odluku nije glasala potrebna dvotrećinska većina od 101 zastupnika.

Komentari 13

BU
burza
20:51 16.12.2022.

A vi ste glasali za ili protiv obuke i to ovjerili kod biljeznika jadnici

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
21:35 16.12.2022.

Čuprijašić ima kaj govoriti o nepotizmu. Garant je i ovaj laprdarij ovjeril kod javnog bilježnika.

VL
DU
Deleted user
21:21 16.12.2022.

Most je dotaknuo dno, ali Penava je zagrabio dublje od njih.

VL
DU
Deleted user
20:25 16.12.2022.

Možda do sada nisam bio zadovoljan politikom, ali sada , oprostite na izrazu, zgadili su mi se. O Penavi neću ni riječi trošiti. Nadam se da će mu ovo presuditi.

VL
SK
SkvikiZg
20:47 16.12.2022.

Ovaj je prolupal, od kad ima korupcije veze sa patnjom žena i djece po ovoj zimi.

VL
NO
Noštromo
21:30 16.12.2022.

Evo " glasnovornik " oporbe, taj često govori glasno kao da smo gluhonijemi.

VL
SR
sršen
20:01 17.12.2022.

zamisli ove izjave!! svašta

VL
LP
ljerka.p2911
23:09 16.12.2022.

Trula ćuprija i nemoralna truležbjenih zastupbika, svi od reda, kao i Partija, Suverenisti, zeleno lijevi, svi do jedan fašisti putinovi Nigdje čovjeka

VL
Avatar La Linea
La Linea
21:47 17.12.2022.

MOST je sramota Hrvatske, jeftini populizam i ništa više

VL
BR
brojevi
15:36 18.12.2022.

Glavni akter ove saborske sramote pobjegao je na "neodgodivu diplomatsku" misiju u Čile na tobožnji poziv neke čileanske obitelji hrvatskod porjekla! Njegovi vazali odradili su dobar posao u izdaji jedne suverene države i naroda i bacili ljagu na hrvatski narod i RH članicu euroatlanskih saveza i EU. Na čelu države imamo Slučajnog alkemičara , jedinstvenog umijeće da sve zlato pretvara u blato.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.