Mitska bića: Jesmo li baš sigurni da oni ne postoje?
Ljudi povezuju mitska bića s teško dostupnim i opasnim mjestima poput velikih dubina, gustih i neistraženih šuma i planina
Komentari 3
DU
Možda bih mogao pisati produhovljene priče kao kada sam bio klinac i obožavao DANIKENA, i vjerovao u NLO i slične gluposti ali sada... više ne vjerujem ni u što.
DA
Eh Mile, a što nebi postojao pošten hdzovac ? Nemere se protiv prirode...
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da divovske lignje postoje odavno je poznato i istraženo ali nisu tako velike da bi i brod potegnule u podmorje. Da postoje goleme psine i to nam je poznato ali svakako su ribe koje se hrane planktonom... što je viđeno na LOCH NESS u o tom se može pričati najvjerojatnije je bila riječ o BALVANU. Postoje li JETIJI ne znamo ali ima priča o velikom stopalu... možda je DONALD TRUMP išao na skijanje pa obukao mreže na cipele kako bi lakše hodao po snijegu.....:)