Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
DIVNA GESTA
Povratak na članak

Mišo Kovač i župan Boban darovali ultrazvučni uređaj za splitsku Kliniku za plućne bolesti

Mišo Kovač je u nedjelju, 6. lipnja,  pred oko 30.000 gledatelja na splitskom Starom placu održao koncert "Samo nas nebo rastavit može" Danas je objasnio kako mu je želja bila ovaj medicinski uređaj dodijeliti nakon samog koncerta kako bi se iskazalo poštovanje prema liječnicima i svim djelatnicima splitskog KBC-a.

Komentari 2

MA
Matek
08:17 08.06.2022.

Kakav mi to zdravstveni sustav imamo da su potrebne donacije medicinske opreme? Svakih 50 metara imamo crkvu i još se grade a zdravstvo ovisi o donacijama. Da donator sa time na neki način “kupuje” povlašteni tretman u bolnici isto je svakome jasno. Sramotno je da se sredstva za liječenje djece mora sakupljati u humanitarnim akcijama. Trulo da smrdi!

VL
TA
Tarantula
07:36 08.06.2022.

To onaj Boban koji je podmetnu požar na filmskom setu i prouzročio milijunsku štetu?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.