Miodrag Demo: 'Kuća je devastirana, ali živi smo'
Trenutno je smješten u Zagrebu, ali svaki dan dolazi u Petrinju i planira sanirati štetu
Komentari 14
veveve[tocka]nadi-smjestaj[tocka]com Za sve kojima treba smjestaj ili zele objaviti smjestaj
Popij malo pa daj izjavu za Bujicu, gdje vređaš sve koji su ti pomagali, jadniče jadni, šta sad ideš kod Škore da te on smisti. Pa imaš deset puta više nego druhi branitelji koji su u tvojoj kategoriji. Baš si bija jado jadni u onoj izjavi za još većeg jadu Bujicu.
Za tebe ja ne brinem, uz kriminalca Bandića si desetljećima, ta kuća ti ionako nije služila ni za šta. Živiš u Zagrebu i do danas si isisao barem za dvije kućerine , a ne za takvu staru ruševinu.
Kaze za koga sam se ja borio. E to kad cujem stvarno.prenisko. pa nisi se samo ti borio svi smo se borili za drzavu i svoju djecu i toditelje. Sta bi ti da muzes koliko hoces e nece ici
Dotičnog kriminalca mi nije nimalo ža
žetončiću za tebe ne brinem znam da si ti namiren
Ekdre bez imalo morala nestani ti i tvoj pajdo
Ne bojim se ja za ovog Bandićevog žetončića
Kuca je devastirana ali nista ne govori za antinu sliku? Jel pala sa zida? Razbila se???
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve si im dobro rekao,ali do jučer si sa njima u isti rog puhao,Tak da