Karl Nehammer je novi austrijski kancelar, Schallenberg opet ministar vanjskih poslova
Dosadašnji ministar vanjskih poslova Michael Linhart vraća se u Pariz na veleposlaničko mjesto, s kojeg je pozvan da bude ministar u Schallenbergovoj vladi.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prijašnji je bio kanzelar u sjeni, a ovaj je nažalost Kanzler za posebne potrebe na osnovu njegove nonverbalne komunikacije.