Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
najavljuje i nova zapošljenja
Povratak na članak

Ministar Fuchs detaljno objasnio što znači cjelodnevna škola i kako će se ona odraziti na plaće učitelja

Prije svega mi ne smanjujemo broj sati obavezne informatike, nego je povećavamo za 100 posto. Niz je polutočnih, ali i niz potpuno netočnih informacija vezanih uz informatiku. U osnovnoj školi u Hrvatskoj ima puno više sati informatike u obliku zasebnog nastavnog predmeta nego u većini europskih zemalja.

Komentari 2

Avatar romtailor
romtailor
10:07 12.04.2023.

Ako zbilja želite olakšati djeci školu neka nastava počne u 8.30 ili 9.00 da se uspiju naspavati. Klinci su nam kronično neispavani.

VL
BE
Berri
09:30 12.04.2023.

Najbolje bi bilo da je škola od 7 do 19 sati. Čistih 12 sati boravka u školi, učitelji neka tipkaju na mrežama za odrasle, a učenici na Tik-toku i Viberu, sjediti u klupi i navući se na internet, a u sportskim dvoranama neka direktori igraju mali nogomet i basket za ćevape.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.