Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 119
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
smanjuje se inflacija
Povratak na članak

Ministar financija najavio dodatna porezna rasterećenja: Potrebno je osigurati standard građana

Ministar financija Marko Primorac rekao je u emisiji 'a sada Vlada' kako je uvođenje eura po pitanju trenutka za to bilo najbolje moguće.

Komentari 3

DU
Deleted user
11:05 27.12.2023.

Malo sam proguglao na Trade Economics i zaključio kako dosta zemalja ima veću inflaciju od nas. (Podaci za studeni). Ako izuzmemo zemlje koje nisu u EU ostale su: Austrija, Bugarska, Češka, Mađarska, Norveška, Poljska, Rumunjska, Slovenija i Švedska.

VL
GL
globalsolutions
10:01 28.12.2023.

Nije samo PDV najveći nego su i trošarine najviše i to ne samo u EU, dok Slovenci npr imaju trošarinu na aute 100€ kod nas je trošarina na taj isti auto 2000€!

VL
DU
Deleted user
20:59 27.12.2023.

U cijelom tekstu nema ni slova o kakvom poreznom rasterecenju se radi ni na koga se ono odnosi ni o kolikim poreznim stopam se radi...dakle sam tekst clanka nema blage veze s bombasticnim naslovom! Jedina "vijest" je da ce se napraviti web stranica uz pomoc koje ce se moci usporedivati porezi i porezne stope u eu, mozete si misliti koliko nam je vazna ta "vijest" i koliko nam je to bitno u zivotu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.