Miljenić smjenjuje šefa suda Ljubojevića zbog sumnjivih isplata
Predsjednik osječkog Županijskog suda Ninoslav Ljubojević sucima je plaćao dežurstva dok su bili na godišnjem
Komentari 4
Kad oni koji bi trebali biti najugledniji i najispravniji među nama rade ovakve stvari - onda na što nam tek liči ostatak društva?!
gdje god ih eu pritisne da nešto rade, vlada se uhvati tričarija a izbjegava najvažnije probleme. u pravosuđu je kritičan kriminal sudaca i tužitelja, zaštita najtežih kriminalaca, svjesno opstuiranje i zavlačenje postupaka uz izazvijanje ogromne štete nekome, a ogromnog kriminalnogg profita nekome drugom. gdje istraga protiv mesića, istraga protiv mesićeva sponzora jure klarića, za koga kažu da ima sumnjivih poslova deset puta više nego kutle, a nijedan postupak se ne miče s mrtve točke, što je s istragom o kriminalu u brodosplitu, čačićevom coningu, da nabrojim samo najkrupnije stvari o kojima svi znaju? gdje je pritvor za tužitelje i suce koji sudjeluju u očitom zataškavanju kriminalnih djela? kod nas kad bi se ustvrdilo da je neki sudac bio čuvar u aušvicu, jedina posljedica bi bila da mu smanje koeficijent na tri mjeseca, ti ljudi počinjavaju najteža kaznena djela u državi, a nitko od njih ni za što ne odgovara. zataškavanje kriminala unutar pravosuđa veći je zločin i izdaja zemlje nego što su počinili izvorni kriminalci.
Ljubojevica treba odpustiti i kazniti.!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
– Nije mi ni na kraj pameti dati ostavku. U pravosuđu sam 35 godina i uvijek se ovako radilo.....katastrofa,za ovakav odgovor-momentalni otkaz radi nediscipline i neodgovornosti na radnom mjestu!!!