Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 176
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ISELJENIŠTVO
Povratak na članak

Brkić obećao pomoć Hrvatima u Njemačkoj: 'Pomagali su nam ne samo za vrijeme rata nego i poslije'

Iseljenici su Brkića pitali i zašto Hrvatska radiotelevizija nema dopisništvo u jednoj tako važnoj zemlji kao što je Njemačka

Komentari 11

FE
fedmog
22:17 19.11.2016.

Nakon 45 godina provedenih u njemackoj gdje sam cijelo vrijeme radio i mislio stare Dane provesti u HR , sad mi hoće uzeti dio od moje mirovine, a niti neznaju ni gdje sam ni koliko sam van domovine. Ako je tako , bilje da se i ne vratim eure trošiti u Hrvatskoj već ovdje .

VL
NT
Nikola Turajlić-jaružalo
22:30 19.11.2016.

O dobri naš hrvatski Bože, hvala ti gdje čuo i ne čuo, što si našim domicilnim vjerodomoljubima osigurao dijasporu, koja ih je pomagala, kako prije i u tijeku rata, tako i u miru, što poklonima u novcu, a sada ii porezima na primanja i mirovine iz inozemstva. Doma im se priprema dalji harač na nekretníne, tako da ovi nemaju brige sa svojim eurima, dolarima i drugim valutama, na jednoj strani i imaju dobar osjećaj da ispunjavaju svoju alimentacijsku obvezu prema svojim sunarodnicima i Domovini, na drugoj strani. Neovisna, slobodna i demokratska Hrvatska, a uz to članica transatlaanske zajednice naroda je skuplja nego svetog Petra kajgana, pa oni trebaju dati svoj obol za sve radosti i zadovoljstva koje im ova pruža.

VL
RE
REYAM
11:30 20.11.2016.

Sad nastoji opljačkati i iseljenike.

VL
KL
klokun
00:21 20.11.2016.

Nu njega kak je lip, pametan, školovan uuuu Oslobodite nas takvih likova.

VL
BU
Bubalamala
09:31 20.11.2016.

Hrvatska i Njemačka imaju sporazum kojem nema duplog oporezivanja. Potrebno je priložiti svu dokumentaciju radi uvoda u registar poreznoj upravi i dobit ćete rješenje da ste oslobođeni plaćanja poreza. To vrijedi za Njemačku ali ne i za Švicarsku, Sloveniju, Austriju i još neke druge zemlje.

VL
SS
sokac sa drave
11:38 20.11.2016.

Za pljacku Hrvatske dijaspore nisu samo krivi politicari.Biraci su ih izabrali i dali im mandat za pljacku iseljene Hrvatske.

VL
KR
Kroat91
01:04 22.11.2016.

Nismo mi ovce da nas netko pljačka. Jugani brinitese za sebe a ne za nas

VL
DU
Deleted user
09:12 20.11.2016.

Brkić je pravedan pošten i dobar branitelj i čovjek i svi koji ga ne vole su jugoslavenčine i komunistički potomcii . Čovjek je došao među svoje ljude koji ga vole i cijene . A Hrvatska politika prema Hrvatima u iseljeništvu mora se promjeniti na bolje i vjerujem da će Brkić tome doprinjeti

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.