Milanovićev savjetnik ograničio bi rad nedjeljom
Rekao je da već ima ideju što će biti prvo što će savjetovati predsjedniku, ali i da će to prvo njemu reći
Komentari 7
Zabraniti u potpunosti rad nedjeljom!!! I kafićima! ne samo dućanima!!!
Bravo, pozitivno razmišljanje.
Trebalo bi zabraniti rad nedjeljom! Svima! I vatrogascima i lijecnicima, policiji, vojsci... kaj imaju raditi nedjeljom?!?!? I svecenicima!!! Zakaj bi oni bili izuzeti od zabrane?!?! Svi bi trebali prespavati tu nedjelju! Jer i bog se odmarao sedmog dana. Odmarao! Tako pise u bibliji! I nema se tu kaj raspravljati! Sad bi tu netko vece place za rad vikendom... NEMA!!! Odmor! Niti virusi ne smiju raditi nedjeljom! NITKO!!!
Trebalo bi zabraniti rad nedjeljom! Svima! I vatrogascima i lijecnicima, policiji, vojsci... kaj imaju raditi nedjeljom?!?!? I svecenicima!!! Zakaj bi oni bili izuzeti od zabrane?!?! Svi bi trebali prespavati tu nedjelju! Jer i bog se odmarao sedmog dana. Odmarao! Tako pise u bibliji! I nema se tu kaj raspravljati! Sad bi tu netko vece place za rad vikendom... NEMA!!! Odmor! Niti virusi ne smiju raditi nedjeljom! NITKO!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
rad nedjeljom u hrvatskoj neka bude kao u austriji...i to je to...a ova strancka skupna misljenja su bezmislena...sto misli hns hsls hss sdp pgs reformisti glasisti hdz pa nista ..kao da stranke uopce mogu misliti...da su ostaci sa pocetnom recenicomom mi u savezu komunista...itd