Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Banke su kao vatra'
Povratak na članak

Milanović o mjerama: Koji je cilj? Kao muhe bez glave...

– Banke su kao vatra, dobar sluga, ali grozan gospodar. Regulatori, ne samo narodne banke, nego oni koji imaju mandat od naroda, a to su političari, moraju voditi računa o tome da se ne otmu kontroli - kaže predsjednik.

Komentari 27

Avatar bijeloanijebrašno
bijeloanijebrašno
12:01 01.09.2021.

Hoće li doći gradonačelnica ??

VL
PP
plavac plavi
12:28 01.09.2021.

Sirovina, deran "prosipa bisere"-"pametuje"!!

VL
Avatar Idler
Idler
12:47 01.09.2021.

Dok si bil na vlasti ostvaril si...postigel si...jel more gdo zaključit rečenicu ?!

VL
DU
Deleted user
12:02 01.09.2021.

Opet ja 🙋ahahahahahaha 🤸

VL
VI
Vivian
13:07 01.09.2021.

"Narod koji je u to vrijeme prerastao u politicku naciju" , sto mu to znaci?

VL
PR
Prekosutra
16:29 01.09.2021.

Uistinu mi je zao, je nadao sam sei ocekivao puno vise i bolje od predsjednika. A on od inaguracije sve manje i sve losije. Ako je netko ”kao muha bez glave” onda je u mnogocemu to on!

VL
DU
Deleted user
13:00 01.09.2021.

Očito da su novinari ‘zaboravili’ pitati Milanovića sta misli o turističkoj sezoni, o rast DBP 16.1%, ird . Vjerojatno se boje da ne dobiju otkaz.

VL
GA
galico
12:12 01.09.2021.

U čisto tržišnom gospodarstvu ne bi trebale biti fikcija...No previše su zaštićene i to je problem. Mora postojati i pravedno osmišljena zaštita klijenata. U SADu ima prijedloga da banke budu isključivo javne institucije što nije uopće nemoguće jer djeluju na principu javnih ovlasti.

VL
PV
prcko.vita
16:18 01.09.2021.

Zašto mi tebe plaćamo ako ti sam nama u lice kažeš da nemaš pojma koji je cilj u jednoj ugrozi poput ove pandemije? Koji ćeš nam?

VL
DU
Deleted user
12:43 01.09.2021.

Zasto drzava nebi osnovala banku i financirala nas sa duplo manjom kamatom?Pa to su ionako nasi novci a siguran profit za drzavu i npr mirovinske fondove.

VL
DU
Deleted user
15:40 01.09.2021.

Bravo predsjedniče na vrhunskom i sadržajnom monologu, al najjači si kad hvališ svoju uspješnu premijersku eru.

VL
Avatar madcap
madcap
17:05 01.09.2021.

Ne Milanoviću, poruka nije "cijepi se i ne moraš nosit masku". Poruka je " cijepi se, nosi masku, peri ruke i zaštitit ćeš i sebe i druge". Ovi iz stožera jesu kao muhe bez glave, ali i ti ga brate lupetaš.

VL
Avatar Behemot
Behemot
23:18 01.09.2021.

Loš premijer ali odličan predsjednik.

VL
GU
General_U
12:56 01.09.2021.

Drugar komu.. ..zaziva prisilno cijepljenje diktatira u krvi...

VL
Avatar Največi hrva
Največi hrva
16:14 01.09.2021.

Milanović o mjerama: Koji je cilj za raju iz regije? Kao muhe bez glave mi balkanci ganjamo domoljubne bajke a susjedni europski Slovenci unutra schengenske žilet žice ganjaju red, rad, posao i 100 posto veće plate i buđet.

VL
AF
afer
13:32 01.09.2021.

Muha sa glavom

VL
Avatar babinjak1984
babinjak1984
14:44 01.09.2021.

Tko ovoga doživljava??

VL
MK
mksdk
13:58 01.09.2021.

"Vidim svaki dan da u Vladi svi cijepljeni nose maske. Zašto? Pa ako sam se cijepio, poruka je: ''Cijepi se i ti pa nećeš morati nositi masku.''" - Namagarčili su te. Cjepivo ne štiti od širenja virusa tako da je potpuno beskorisno u tom segmentu. Istina, i maske su beskorisne, no one su tu i onako radi psihološkog pritiska.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.