Kamere uhvatile Milanovića i Penavu u opuštenom razgovoru: 'Znaš koliki su...'
Uoči početka mimohoda pozdravili su se i rukovali i premijer Andrej Plenković i predsjednik Zoran Milanović, a kamere su snimile čak i razgovor Milanovića i vukovarskog gradonačelnika Ivana Penave
Komentari 19
Izdajnici, štetočine, degenerici uvijek nađu zajednički jezik.
A vidila, odnosno, čula sam. I mislim se, o čemu ovaj laprda? I još na današnji dan. Točno se vidi da mu je dolazak bio moranje, a ne želja. Katastrofa prvo kao predsjednik Vlade RH, sada i kao Predsjednik RH.
da je plenković pričao u koloni sjećanja o fileima smuđa, bio bi razapet po medijima ko baraba, a bujica bi imala izvanrednu emisiju
uvjeren sam da se kampanja dp-a i Milanovića punila iz iste kese.
Ako nekom nije jasno čiji je dp projekt, nakon ovog više nema mjesta sumnji.
Ideju izbori na leto pa se si rivleju vu kolonu....čak i oni kaj bi hitali ploče poginulih branitelja sam zato jer su iz HOS-a....al ideju izbori !
Toliko o pijetetu obojice.
Dok debeljko jede smuđeva od preko 3 kile narod preživljava s konzervama, o penzićima da ne pišem. Bravo narode, glasajte opet za istu ekipu, neka se najedu.
LJUBAZNO molim istrazivacke novinare VL, da pokazu i istraze GDJE je to i sa kim se Milanovic gostio Smudzem, umjesto da je prisustvova Svetoj Misi, hrvatskim poginulim braniteljima i civilima V U kovara.
milanović se poduplo, jasno šta mu je glavna preokupacija kad ima taj žderitis
Dva zatucanca na komemoraciji razgovaraju čiji je smuđ veći a Čipo koordinira huškače na Plenkoviča stoka sitnog zuba,a sad me interesira dali je bilo kaj belog
jel vi vidite sad, dok se narod organizira i digne kako su politički ljigavci mali, manji su od makovog zrna
Naviknite se, trajat će još dugo,
dočim ekipi s drugog brda nije bilo koalicionog, te im nije bilo do ćakulanja!
Slovenija produžila granične kontrole do ljeta. Slovenci: Osjećamo se sigurno otkako je Slovenija uvela kontrole na granici s Hrvatskom, stanovnici pograničnih područja su zadovoljni. Svi se slažu - migranata je sada manje, neka ih pametni Božinović smješta i hrani uu Hrvatskoj, neka ih trpi Hrvatski narod kada je toliko pametan da uporno glasa za istu ekipu
U kolioni je bilo preko 200 000 hrvata, i štovatelja hrvatske, i tek poneki poromak jugo elite, nekima su i zviždali ali se to ne spominje, jer oni su u koaliciji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
penava i milanović imaju istog sponzora....