Milanović o primjedbama HDZ-a: Što sam ja? Miss? Prva pratilja? Sve je to izgledalo mizerno
– Nema govora o produljenju njihova mandata, tu ovlast nemam ni ja, ni oni – kazao je
Komentari 31
Milanović je prošlost, ne može on pobijediti samo sa glasovima njegovih ljevičara i uz pomoć ovih čudnovatih kljunaši iz Mosta, - ma nema šanse, a ni onaj Bulj mu neće moći pomoći da skupi većinu
Šarlatan Milanović se malo primirio i vidi da mu je moć pri kraju , pa se nada možda mu Dončić pričuva mjesto u SDP-u .
Da zaborave kako ih je Milanović izvrijeđao?
nimalo dosljednosti. fuj i bljak.
Sve je njemu vezi s institucijama Republike Hrvatske mizerno. Hrvati slušaju i dive mu se! Ja ne vjerujem da će dio državnog protokola dati u ruke čovjeku koji u svakoj prilici nastoji pljunuti po državnosti i institucijama
Znači ne namjerava priznavati ni budući ustavni sud ??
Pod hitno pozivam PR strucnjake koji brinu o rejtingu ZM, da im je pobiga iz podruma di su ga zaključali.Nadamo se da nije kasno .Jer svakim pojavljivanjem pada mu rejting!
Primjer prave mizerije je slučajna štetočina, vječiti parazit, kao i najgori premijer na svijetu koji je u 4 godine doveo Hrvatsku do ruba ponora.
U Hrvatskoj ima podosta i vecina kulturnih ljudi. Ali.na zalost ima i podosta prostaka. Jer da tih ptostaka nema ili onih za koje je Milanovicevo prostacenje spica kulture u Hrvata kao kod svih ljevicara, pa bili oni radnici ili profesori,, nebi Milanovic dobi o niti 1% birackog tijela iza sebe
e to zoku zabrinjava... ljudi će se sjetiti svega što je govorio i radio... a on bi volio da se sve zaboravi... puj - pik, idemo ispočetka... neće moći. zbogom za sva vremena.
predsjednik koji ne poštuje ustavni sud i ostale institucije republike hrvatske je neprijatelj hrvatske
(Posebno na Zapadu) Asocijalni predsjednik RH nece ni u Pariz. Nema on tamo sto reci, a niti pokazati. A i svjestan je da bi svojom nazocnoscu poremetio proces svecanog otvaranja Notre-Dame de Paris!
Jazavac izašao iz jazbine.
Malo čudno,ovdje su komentari samo HDZ-ovaca,ostali se brišu,a zašto?To znamo svi....
Milanović o primjedbama snalažjivih domoljubnih hrvata iz HDZ-a: Što sam sam vama bre ja? Miss balkana i regije? Prva pratilja pravih hrvata Dr. Sanadera i Dr. Beroša? Sve je to izgleda mizerno bez največih hrvatskih velikana Maršala Josipa Broza Tita i bez majstora hrvatskog zanata Jože Manolića.....
Ustavni sud treba ili ukinuti ili omogučiti da isključivo struka bira suce, a ne politika. Ovakav Ustavni sud je samo produžena politike, točnije hdz-a.
Zoki, več si u prvom krugu pobjednik.
Ustavni suci polažu prisegu pred Milanovićem a za 2 mjeseca Milanović polaže prisegu pred ustavnim sucima...
Izabrali ste Bošnjakovića kao što ste svojevremeno digli rukicu i za onog Sanaderovog torbara koji se u austrijskoj banci lažno predstavljao kad je došao po pinku za središnjicu. Daj bolje šuti. Mene bi bilo sram.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
e to zoku zabrinjava... ljudi će se sjetiti svega što je govorio i radio... a on bi volio da se sve zaboravi... puj - pik, idemo ispočetka... neće moći. zbogom za sva vremena.