Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
dvadeset obitelji
Povratak na članak

Međimurci doživljavaju solarnu revoluciju

Na toploj vodi do kraja 2012. uštedjet će 28.615 kuna, a na grijanju i znatno više

Komentari 1

GG
ggap
20:50 29.06.2012.

Bravo Međimurci! Fonde daj još novaca da i ostali od prijavljenih obitelji dobiju subvenciju. Jedino mi nije jasno ovo - Međimurska energetska agencija - zar još jedna? Tko će te agencije više financirat - od godišnje plaće jednog zaposlenog u toj agenciji može se sagraditi još jedna solarna elektrana! Što rade "redovne" službe kad nam za sve treba posebna agencija???

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.