Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Odluka suda
Povratak na članak

Max je jedva preživio, a vlasnik koji ga je mučio glađu osuđen uvjetno

Antonio Legradi svog psa je izgladnjivao, kazna zatvora od šest mjeseci na koju je osuđen neće biti izvršena ako u roku jedne godine ne počini novo kazneno djelo, stoji u obrazloženju Općinskog suda u Slavonskom Brodu

Komentari 2

RO
rokimon
14:05 02.03.2018.

trebalo bi Antonia malo zavezati i ne dati mu jesti i piti par dana...pa ga još koji put nekakvom palijom po leđima okinuti..a ako se bude bunio puno zavaliti mu koju šamarčinu preko labrte! I mislim da bi bio rehabilitiran i ne bi mu palo na pamet iz dosade raditi to više! Ako se ne bi popravio..postupak ponoviti! ...svakakve stoke, majko moja!

VL
DU
Deleted user
06:40 09.03.2018.

Poriv za ovako nešto sigurno je bolestan ....i bilo bi bolje da ga je pustio ili bacio na ulicu jer nebi došao do ove točke... O "presudi>"ne treba trošiti riječi...fuj

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.