Mateja se vratila u Hrvatsku pa dobila 20.000 eura: 'Nisam ni u jednom trenutku požalila'
Mjera "Biram Hrvatsku" uvedena je prije tri godine, a od tada se vratilo 729 osoba
Komentari 5
Bez navigacije?
NE kuzim. Svi ovi povratnici se vracaju siromasniji nego kad su otisli!!!
Otvorila obrt , e sada si naj.... !
Mi koji nismo ni pobjegli iz Hrvatske, mi smo dobili ono što dobije i mlada prvu bračnu noć. Ali eto, Mateja je bila pametna glavica, prvo kao fol pobjegla iz Hrvatske, pa onda kao eto vratit ću se, ali bato, to košta.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
skup laptop 20 keka