Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 201
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ANTITERORISTIČKE AKCIJE
Povratak na članak

Masovne racije diljem Njemačke i Danske: Policija na tragu terorističkim skupinama

Cilj racija je uhićenje 17 osoba za koje se sumnja da su osnivači ili članovi terorističke organizacije, izvještava Bild.

Komentari 19

Avatar Scuderia
Scuderia
11:19 26.03.2025.

17 osoba? 17 osoba? Iz Njemačke treba deportirati milijune ljudi.

VL
JO
Joseph1
11:18 26.03.2025.

Baš čudno, što na to vele Benčićka Urša i Rada/e?

VL
DI
Dingač
11:47 26.03.2025.

Nevjerojatno je kako se imena najvećih zločinaca nikada ne objavljuju! Kad običan čovjek nešto sitno prekrši, odmah mu se zna ime, prezime, lice mu završi na svim portalima. A kad se radi o teroristima, onda se odjednom igra neka čudna igra skrivanja. Umjesto da javnost zna tko su i da ih netko prepozna i prijavi, vi ih praktički upozorite da se sakriju i nestanu! Kome zapravo ide na ruku ta šutnja? Jer ovo više izgleda kao zaštita kriminalaca nego potraga za njima.

VL
ZA
Zagi3891
11:49 26.03.2025.

Nikad to nećete iskorijenit dokle god vam se doseljavaju.Prije će oni nas iskorijenit

VL
SA
Satnik1111
12:28 26.03.2025.

Kad će akcija u Hrvatskoj?

VL
Avatar vratio_se_ćaća
vratio_se_ćaća
11:46 26.03.2025.

17 će deportirati a drugih 17000 će ostati.

VL
DO
doktorica
12:21 26.03.2025.

treba to provoditi u cijeloj EU

VL
CA
cane69
12:15 26.03.2025.

Čuj 17.Istjerajte ih 170000 i riješili ste provlem bar djelimično.

VL
DI
Dingač
11:40 26.03.2025.

Zanimljivi su ti Nijemci… Sad imaju raciju i traže 17 terorista, a sami su ih godinama dobrovoljno uvozili. Sad odjednom mijenjaju ploču, valjda zato što je novi šerif u gradu. Dolaskom Trumpa na vlast slabi moć masona i mijenja se ideologija o miješanju rasa, narodâ i otvorenim granicama bez kontrole. A što je s idejom Billa Gatesa o prepolovljivanju ljudske populacije? Zar za to nisu potrebni novi virusi, novi ratovi i što više aktivnih 'uvezenih' terorista? Sve se nekako poklapa, samo pitanje je – koliko je slučajno?

VL
DU
Deleted user
12:46 26.03.2025.

pazi ti racije...pa da se malo prosecu po svim gradovima, imali bi sto "racijat". gdje ce sa cijelih 17 ljudi, pa nece ih valjda strpat u zatvor?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.