Masoni i Hrvati: Svevideće oči na ulicama, igra simbola brojeva u Maksimiru
Brojne zgrade u Zagrebu skrivaju slobodnozidarsku ornamentiku pokraj koje svakodnevno prolazite, a čije vam značenje uporno promiče
Komentari 17
Zato bi ja svu tu masoneriju,pred zid i streljati! Vjerujte mi,vec poslije mjesec dana,bi stvari isle na bolje.Zato jer nebi ovim njihovim slugama u saboru,davali vise direktive.E a onda dolazi ova politicka bagra na red,znaci svi van iz sabora,i onda javno streljanje,na Markovom trgu.Naravno uz live emitiranje na HRT-u.
Stoljeće rata prvi dio, posudite si tu knjigu i pročitajte, svidjet će vam se obećajem
Masoni su kao i Rortary klub zapravo međunarodna mafijaška organizacija koja radi na tome da njihovi članovi se bogate na račun ostalog stanovništva neke države pa tako i Hrvatske.
Bu! Masoni su tu! Ma da nema njih trebalo bi ih stvoriti jer inače tko bi bio kriv za sve što se dogada? Hočes bolesti, potresi, kiša, snijeg, vručina, Dinamo ispada iz LP, migranti…
Kocke na grbu znače - kontrola, kao kod bobija na kapama. Kao i kod ostalih grbova i zastava. Trake i zvjezdice.
Prekrasne zgrade. I dugovječne.
Zagreb je cijeli umrezen okultnim simbolima,ko I većina drugih gradova,,o Zg,ima dokument koji je nestao ,s gugla, a ovi što govore da masoni nisu do koljena političarima neka znaju da ih je većina,više rangiranih,u nekoj od loza,npr Mate G,pa javno priznati lihvar i kriminalac,pokojni Handzekovic,itd
Bolesnici ovo nije masonski znak ispod kriza nego Božje oko.
Nekoliko najmočnijih masona drmaju cijelim svijetom. I nitko im ništa ne može. Mafija je mačji kašalj prema masonima. Jedan primjer dinastija Rothschild.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa fakat su ti Masoni zločinci, npr. Charlie Chaplin, J.W.Goethe, Isaac Newton, W.A Mozart, Sebastian Bach, Aleksandar Fleming, Mark Tvain.... ili hrvatski Ivan Meštrović, Ivo Andrić, Gustav Krklec, Biskup Maksimilijan Vrhovec, Andrija Štampar...... fakat sve sami zločinci!