Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
I BLACK HAWK TRAŽIO AVION
Povratak na članak

Ostaci zrakoplova pronađeni na lokaciji Mali Makovnik. HGSS objavio snimku akcije

- Nakon višesatne potrage na lokaciji Mali Makovnik, u šumskom nepristupačnom terenu, pronađeni su ostaci nestalog zrakoplova Cirrus 20. Policija je osigurala područje te slijedi očevid, javilo je Ravnateljstvo civilne zaštite

Komentari 11

Avatar Brkx
Brkx
17:36 20.05.2023.

Cuj vjerojatno je pao? Mozda se digao, kako to zrakomlati i zrakoleti inace rade!?

VL
IL
ilustrator
17:57 20.05.2023.

djeca me pitaju, što je to minski sumnijivo mjesto, otkud to, tko ih je razasuo? što da im odgovorim?

VL
V0
Vlaskoulicanec4.0
20:34 20.05.2023.

"Popularan je među imućnijim ljudima koji odrade brzo školovanje te si ga mogu priuštiti i prilično jednostavno upravljati njime jer je dosta automatiziran te se stoga uglavnom taj tip ne koristi za školovanje, doznaje se među stručnjacima za avijaciju." Za vašu informaciju: te mašine koristi USAF u školovanju budućih pilota. I njemačka Lufthansa ih koristi u svojoj školi. Avion nije "dosta automatiziran" kako vi navodite već je opremljen svom suvremenom opremom što ali ne znači da leti "automatski". Nema "brzog školovanja", niti za najbogatije. Svaki pilot koji posjeduje PPL (privat pilot licence) mora proći sva školovanja i položiti sve ispite. Osim toga mora imati svake godine određeni broj sati leta. Stoga su ovi Vasi navodi kompletno pogrešno. I molim vas navedite imena tih "stručnjaka" koji su takvo što izjavili!

VL
Avatar Asterix
Asterix
18:55 20.05.2023.

Malo malo pa jedan padne. Pa tko kupuje te igračke? Pametni za zaraditi novce a nepametni za procijeniti rizik po vlastiti život.

VL
AB
Abdalonim
20:53 20.05.2023.

Na slovenskim vijestima javljaju da je u zrakoplovu vjerojatno bio vlasnik, Nizozemac Chris van Eijk.

VL
Avatar Marko
Marko
15:28 20.05.2023.

Dajte ljudi pomažite,dižite vojsku,pa to je par hrabrih sirotana jedva skucali za avion...sve će to Hrvatski narod platiti

VL
BI
billynik
18:00 20.05.2023.

Pa zar nam je ostao još koji helikopter?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.