Mala kraljica sambe rasplakala se i pobjegla tati u naručje
Julia Lira započela je veselo plesati, no kad su prema njoj krenuli deseci novinara i televizijskih kamera, više nije mogla izdržati pritisak.
Komentari 2
PJ
preslatka priča o maloj kraljici
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Idioti maltretiraju dijete. \"Na sebi je imala samo tange i neki vrišteći uzorak na grudima koji je više otkrivao negoli skrivao\" - ONA IMA SEDAM GODINA!!!!!! SEDAM!!!!! Bolesnici.