Majka se rasplakala kada je skinula dijete nakon vrtića: Zašto mi nisu ništa rekli?
Djevojčica stara 15 mjeseci po leđima je imala više od 25 ugriza
Komentari 13
Joe i to je Amerika kaj ne
Odgovori u stilu Smith&Wesson !
Ne znam što im znači ova snimka.
Možda dijete nekog uglednika pa su ga pokušali zaštiti i slučaj zataškati. Ima toga i u najrazvijenijim demokracijama a ne samo kod nas.
Boze sacuvaj,meni to ne izgleda kao da je drugo dijete izgrizlo malu,jbte pa to su usne ko od azdaje a ne mala ustasca.Tuka se rasplakala.Tko place kad takvo sto vidi,proradi bijes,ja bi se odmah mogla tuci,a ne plakati,jos na peti bi se okrenula i pravac vrtic,da tuku uhvatim dok je u radnom vremenu jos
Nisu to ugrizi to su udarci, zanima me gdje je tu otac djeteta da ne premlati na mrtvo tog gada ili gaduru.
Izgrižena? Meni izgleda kao da ima 25 cucifleka..
ma nije to ništa........
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pa dajte u naslovu stavite da je to u Americi a ne ovako kao da je opet nešto kod nas.