Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 227
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Povratak na članak

Majka "dječaka iz balona": Sve je bila prijevara

Jim Alderen, šerif okruga Larimer, izjavio je kako će preporučiti da se protiv supružnika Heene podigne optužnica za urotu, doprinos maloljetničkoj delikvenciji i lažne izjave vlastima. Maksimalna kazna je od šest godina zatvora ili novčana kazna u iznosu od pola milijuna dolara.

Komentari 1

BT
bili-tartuf
16:39 24.10.2009.

Show je uspija, kada je i -pecínac- povirova, da je odletija,..ala-nebeski narod..-:))

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.