Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 141
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Lopov
Povratak na članak

Majci dječaka ozlijeđenog u prometnoj nesreći ukrali novčanik

U splitskom KBC-u prije dva dana opljačkana je majka mladoga zadarskog plivača koji je ozlijeđen u prometnoj nesreći. Ostala je bez novčanika i tri tisuće kuna.

Komentari 4

Avatar m_m
m_m
14:20 04.02.2010.

Ma i da ga ulove... Dat će 100 kuma policajcu i stvar riješena. Ali će zato vjerojatno pokrenuti istragu da utvrde odakle Aleksandri R. 3000 kuma i da li je platila porez na njih!

VL
OB
-obrisani-
16:52 04.02.2010.

ma sto stara..nosi toliko para sa sobom..??

VL
Avatar punkufer
punkufer
13:23 05.02.2010.

Zašto je obrisan moj komentar???? Napisao sam: za takve je rezanje ruku. To i mislim. I još mnogi. Ili je to pregruba izjava za jadne lopove koji su usred bolnice usred proživljavanja tragedije ukrali novac toj ženi??????

VL
AK
akil
20:17 07.02.2010.

Otkada je recesija preplavila i našu lijepu,treba mnogo više paziti na sve što je vrijedno,jer bjeda nema očiju.Netko krade iz bjede,a netko iz objesti!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.