Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Podignuta optužnica
Povratak na članak

Mahmuljin optužen zbog zločina mudžahedina u BiH

Tužiteljstvo tvrdi da je Mahmuljin kao zapovjednik znao za nakane mudžahedina, no nije ništa poduzeo da ih spriječi ni da ih nakon zločina kazni.

Komentari 27

TU
tunjo
21:25 23.12.2015.

i onda takvu stoku iz islamskih zemalja pustaju kao izbjeglice u Europu , svaka cast , a kad je bio rat mogli su sjeć glave i ruke neduznim ljudima , dta se sad nebore za svoju islamsku zemlju stoka jedna . Sve ih treba u kontenjere pokupit i nazad odakle su dosli !

VL
DU
Deleted user
19:39 23.12.2015.

ahaaa oni ukidaju bozice po somaliji I brunejima a vi nam pisete o kuranu...

VL
BI
Bilstein
18:51 23.12.2015.

zlocinac je sve znao, isto kao i onaj pas alija

VL
WC
wolf_cro
19:27 23.12.2015.

Nije da nešto žalim za srbima s obzirom koliko su zla posijali i po HR i BiH, ali ove glavosjeke jednom za svagda treba sve pohvatati i osuditi. Ne može se po BiH samo hvatati Hrvate i Srbe. Samo kao primjer da usred Bugojna nekažnjeno živi i radi Dževad Mlaćo, jedan od najgorih zločinaca iz reda muslimanskog (bošnjačkog naroda), a da ne spominjem Sefera Halilovića.

VL
Avatar emilsalis
emilsalis
05:29 24.12.2015.

Militantni ateizam,i uopsteno svako religiozno opredeljenje ovo ili ono. UUzmimo Srbijuza primer.... svaka kritika na račun Srpske Pravoslavne Crkve, makar bila potpuno konstruktivna i objektivna. Osoba A: Mislim da uvođenje veronauke u škole nije dobra ideja, jer deca u najboljemboljem slučaju treba da imaju komparativnu istoriju religije i da uče podjednako o svim verama i etičkim sistemima. Osim toga, Srbija je sekularna država..... Pop: Aaaaa, miltantni ateista! Umri komunjaro! Sektašu! Srbin može biti samo pravoslavac! "Pobožni hrišćanin": Ovi jašu popove na Golom Otoku i vole Balije, ubij zakolji! ("Pobožni hrišćanin" se vozi Mercedesom do crkve da ostavi 5000 dinara koje je zaradio kad su njegove gorile pretukle Peru Robiju sa Karaburme i uzele mu 1000 evra, a besna rulja pali Osobu A na lomači zbog jeresi) Osoba B: Zašto sveštenici voze dobra kola i imaju prebudžene rezidencije dok narod gladuje? Pop: Prvo pogledaj sebe i kako ti luksuzno živiš pa nešto reci, nama je narod dao pare jer vole Boga! (Osoba B umire od gladi pre nego što besna rulja stiže da je linčuje jer je na birou već 8 i po godina pa mora da prosi ispred te iste crkve) Tek sad vidim da je Staljin bio u pravu....ono sa dizanjem u vazduh Objekata

VL
DU
Deleted user
17:53 23.12.2015.

Gde si alore -druze stari?Da nije i ovajMahmuljin mozda Hrvat ili Srbin?Ili je i on vase gore list?

VL
DU
Deleted user
20:02 23.12.2015.

wolf_cro,ne znam da li si procitao jedan moj komentar koji sam ostavio gospodinu sa korisnickim imenom-alore?otprilike ovako-za vecinu takvih likova kao on-svi Hrvati su ustase,svi Srbi su cetnici!A oni su bili trgovci,ucitelji,profesori,itd,itd.Govorim i o ratu 1941-1945,a i o onom devedesetih.Jedino su oni jadni stradali.Nije mogao da mi odgovori ni na jedno pitanje,niti da demantuje niti jednu moju konstataciju.A kada sam pitao jednog lika-da li je moguce da smo vec zaboravili nesretnog Tomislava Salopeka,i da se ja-koji nije pripadnik istog naroda kao Tomislav-svaki put kada odem u crkvu pomolim i za njega-njegov odgovor je otprilike glasio da se on pos..e na nase hriscanske molitve.Vrlo lepo od njega-ja njega ni na momenat nisam nikad uvredio!Toliko o njemu-i njemu slicnim.Pozdrav!

VL
DU
Deleted user
20:28 23.12.2015.

alore-lepi moj!Vreme je da opet uzmes one tvoje pilule-odlepices covece.To nije dobro za zdravlje.Imam recept za tebe-uzmi neku laganu knjigu,sto ce te opustiti.Recimo-Noz,od Vuka Draskovica.Verujem da ces se prepoznati u barem nekoj od karaktera knjige.Srecno prijatelju,i srecan ti Bozic!

VL
DU
Deleted user
21:02 23.12.2015.

Upravo mi javljaju da je alore pred nervnim slomom.Oprosti prijatelju,necu vise komentarisati sa tobom-za tvoje dobro!Obecavam!Napustam ovu temu,i odlazim.Jos jednom-Srecan ti Bozic,i nemoj nam nesto zameriti.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.