Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 14
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zapeli u snijegu
Povratak na članak

Ludo vrijeme, hladnoće i snijeg rezultat su klimatskih promjena

Sjeverna se polutka smrzava i zaglavila je u obilnom snijegu, a za to vrijeme u Australiji bukte i divljaju šumski požari dosad nezabilježenih razmjera.

Komentari 7

BO
bontonius
21:31 08.01.2010.

Ludo vrijeme, hladnoće i snijeg rezultat su godisnjeg doba koje se zove ZIMA.

VL
IZ
izbrisan
08:05 09.01.2010.

Da,nemarom utjecemo na promjenu klime.Ali tko je to radio prije nekoliko desetaka tisuca godina?

VL
OP
opcija
09:03 09.01.2010.

dali je mediteran spremaan za 250 milijuna izbjeglica sjevera, odnosno dali je hrvatska spremna primiti 39 milijuna izbjeglica s sjevera za kojih 10 godina.

VL
OB
-obrisani-
17:02 08.01.2010.

Koje gluposti, pa sve se mjenja i klima se naravno mjenja, kroz svojevrsni ciklički period, naravno da će neka zima negdje biti hladnija, a negdje toplija .

VL
AV
avileno
18:18 08.01.2010.

Sjeverna se polulopta smrzava i zaglavila u obilnom snijegu, a za to vrijeme u Australiji bukte i divljaju šumski požari dosad nezabilježenih razmjera!---Ovo je stvarno uzas,na sjevernoj polutki je zima,a na juznoj ljeto.To treba hitno promijeniti!!!!!!A mozda se i promjeni negdje oko 21.6.Kakvi idioti pisu tekstove,vec mi je pun k..tih nabrijanih ekologa,zivjeli bi u skladu s prirodom,a misle da meso i povrce raste u supermarketu!!

VL
DA
Dadek1989
18:50 08.01.2010.

Danas sam se besplatno priključio i osigurao mjesečni prihod od 83$ (415 kuna) u roku od 3 sata. Zbilja odlična web stranica ----> www.gdi-wealth.ws ;) ;) ;) :D

VL
KR
kreont
04:48 10.01.2010.

Čitajući vaše postove vidim koliko smo \"jadna\" zemlja. Ovo je vrlo dobar članak od jako dobrog novinara.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.