Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PREDVIĐANJA NJEMAČKOG EKONOMSKOG INSTITUTA
Povratak na članak

Loše prognoze za Njemačku: Bit će u recesiji i u 2025. godini, a mnogi će izgubiti posao

Izgledi za industrijski i građevinski sektor ostaju sumorni. Očekuje se da će industrijske tvrtke ove godine generirati manju dodanu vrijednosti, nakon 3-postotnog pada u 2024. godini. Visoke cijene energije, rastuće plaće i sve veća regulacija dodatno pritišću poduzeća.

Komentari 3

Avatar bender
bender
15:34 13.05.2025.

Ma tko bi rekao, pa kako to sada?? Šta maeričko-arapski energenti su skupi ili šta?

VL
Avatar Točka na i
Točka na i
16:17 13.05.2025.

a imaju tako dobro vodstvo...to fakat ne razmem!

VL
Avatar nekakav
nekakav
14:08 13.05.2025.

krasno, sad ću morati otpustiti svoje nepalce, jer mi se vraćaju moji stari radnici. a možda da ih parim... zamislite vi to, križanac hrvata i nepalca, koja je to radnička zvijer! šala. dobra stvar je da ako se neki naši vrate to će biti bolje nama, više potrošača, više radnika. što veća kriza vani to nama bolje doma. ionak ne proizvodimo ništa, nema neke štete kriza u njemačkoj za nas.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.