Lopovi, uhvaćeni uz pomoć videonadzora, mogli bi se 'vaditi' na presudu Suda EU
Sud EU zaključio je da se videonadzor koji obuhvaća javni prostor ne može smatrati isključivo osobnom aktivnošću
Komentari 3
Nije ni čudo da civilizacije koje drže do svoje tradicije i vjere i znaju koji im je glavni cilj kako kao grupi tako i svakom pojedincu unutar nje, dolaze u prvi plan i potiskuju ove perjanice demokratskog autodestruktivnog razmišljanja. Pitanje je dana kada će se netko dosjetiti zaštititi prava raznih virusa i bakterija koji izazivaju boleštine. Tko nam je dao to pravo ići na njih raznim antibioticima i drugim lijekovima. Zapravo jedino područje u kojemu sigurno nije moguće ovakvim perverzijama izbjeći pravdu je područje kapitala i banaka kao njegova hrama. Da je netko oštetio neku banku i pri tome slučajno, protiv svoje volje, bio snimljen sigurno se ne bi ovako izvukao.
Treba onda rafinirano sa snimkom odstraniti sve radnje na javnim povrsinama i lopovima su skrersana krila nemogu se onda izvlaciti na povrijedu osobnosti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo je već perverzija naše civilizacije, da lopovi, kriminalci, mafijaši mogu na takav način uništavati osnovne civilizacijske norme. Odvjenici koji izvode takve vratolomije zbog osobnih koristi i izvlači notorne kriminalce i ubojice , trebali bi također odgovarati pred sudom.