Libanonska raketa pala na domaće tlo i ranila Libanonku
Raketa je ispaljena u nedjelju kasno navečer, a pogodila je obiteljsku kuću u selu nedaleko od libanonsko-izraelske granice
Komentari 13
Igraju se Hezbollahovci rata, treba skrenuti pažnju sa Sirije.
U petak je od explozije bombe, takodjer na hezbollahovom jugu, ozlijedjeno 5 fr. vojnika iz UNIFIL-a. Kako je rekao S. Hariri, ex libanonski premijer: \"another Syrian message from Bashar”. Izazivaju, dok ne dobiju po nosu.
Rea, dobili ste vi po nosu 2006. i ako nastavite s provokacijama dobit ćete opet, pa onda plačite o \"antisemitizmu\" koliko vam srce želi. Jadnici.
A ti plači o antiayatollahizmu i antiislamizmu, he,he.
dati talibanima raketu je ko pustiti majmuna u tenk....
koje priče za malu djecu iz ciokuhinje
da nije jadno bilo bi smiješno.... Nedavno su ispalili 4 rakete na nenaseljeni teritorij, a danas na vlastitu kuću, ti hamasovci baš \"ne znaju rukovati raketama\".....jel ovi izraelci stvarno svijet smatraju glupima?!
Kad bude Izraelu dosta, pa jih opet dodobra isprasi, a toje samo pitanje vremena, onda ce opet cviliti i klicati UN na pomoc.
Nikada necu zaboraviti fotografija, kad su se u vrijeme zadnjeg rata u Libanonu sreli izraelski i libanonski vojnici, i naslonjeni na jedan tenk zapalili cigarete. Jer neprijatelj obojih je od Irana placeni Hezbollah, rak rana na tijelu Libanona. Na zalost, od tada se slika promjenila na losije. Hezbollah prakticno vlada u Libanonu. Drzi zemlju u sahu ...
12.12.2011. u 14:59h Alfons_x je napisao/la: ------------------------------ srce malo :)) vidim da moramo maloporaditi na obrazovanju dakle Hamas je palestinska organizacija koja je odvojila od PLO-a Hezbollah je šijitski proiranski pokret evo da ne kažeš da sam zao ja ću zao ja ću ti u svojoj neizmjernoj dobroti pojasniti neke jako važne činjenice, dakle Fonsek : 1. Salvation Army NIJE rod američke vojske 2. General Motors NIJE zapovjednik američkih postrojbi u Iraku kad to naučiš idemo dalje
ovi su zaista pravi biseri u svakom pogledu, artiljerijskim hitcem promasili citavu drzavu, hahaha
12.12.2011. u 18:17h penicilin je napisao/la: srce malo :)) vidim da moramo maloporaditi na obrazovanju ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Da moram, dok to za tebe ne mogu reći jer ti si \"onaj koji sve zna\"..... Istina bog, znam razliku između hamasa i hezbollaha, pa iako mi se ovdje potkrala GREŠKA (što se tebi ne može desiti \"onaj koji sve zna\" ) oba pokreta za neprijatelja imaju Izrael, na muku i žalost Stockholma. Poanta priče NIJE da li imaš u US Army generala koji se zovu Motors jado, nego je poanta da svako malo čitamo o \"raketama\" koje padaju na nenaseljeno područje ili fulaju cijelu državu....kada već smještate palestincima, da bi ste imali kakvo takvo opravdanje za bombardiranje bijelim fosforom po gradovima, onda dajte bar da ta raketa ne \"promaši\" cijelu državu nek bar \"ubije\" nekog beskućnika u izraelu ako ništa drugo....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kakav Hamas ? Jug Libanona, Hezbollah.