Lavrov i Kerry u Parizu o ukrajinskoj krizi
Ne planiramo slati vojsku u Ukrajinu, izjavio je Lavrov dan nakon što su Vladimir Putin i Barack Obama razgovarali telefonski po prvi puta nakon pokretanja sankcija protiv Rusije
Komentari 20
dzukacfukara . . . Putin nema Nobelovu nagradu za mir da bi vodio rat.
Ukraina ce se sama vratiti na rusku stranu kad malo isproba evropsko bogatstvo. Biti ce to za 3 do 5 godina.
A zima uskoro stize u europu,taman ce ljetos da se europske rezerve plina potrose,a onda dolazi studeni,prosinac,brrrrrrrrrrrrr…………..
Kriza u SAD-u Profesor Attilio Folliero: Sjedinjene Američke Države doživljavaju duboku gospodarsku krizu drzavni dug i dalje raste , 17. ožujka ( dostupni najnoviji podaci ) ,američki javni dug dosegao je 17.546 , 81 milijarde dolara, jos jedan rekord . Jedna trećina američkog javnog duga je u inozemstvu . Tko su nositelji inozemnog duga ? Glavni nositelj inozemnog duga je Kina koja je vlasnik američki državnih vrijednosnica u iznosu od 1273,50000000000 dolara , odnosno 21,83 % ukupnog vanjskog duga , što je jednako 7,36% od ukupnog američkog javnog duga . Na drugom mjestu među nositeljima američkog vanjskog duga je Japan s 1201,40000000000 . Rusija također ima važnu udio američkog vanjskog duga : 131,80000000000 dolara . Povodom krize u Ukrajini i sankcija koje je objavila SAD-a i Europska unije , Rusija se moze odlučiti za prodaju svih američkih državnih obveznica , a to je vjerojatno da će i učiniti. (.. ) Ne samo ruska vlada , ali i ruski građani prestaju ulagati u SAD-u , izvijestio je ''Bloomberg'' , najbogatiji čovjek u Rusiji , Alisher Usmanov , prodao je svoje udjele u tvrtki Facebook i Apple, i ulozio u Kini kupujući dionice Alibaba , najveće internetske tvrtke nakon što je Google , u vrijednosti od oko 200 milijardi dolara. Sjedinjene Americke Države lažu o navodnom oporavku ekonomije , SAD nikada nije izašla iz recesije , kao što pokazuje i činjenica da samo 47% građana ima stalni posao , 40 % zarađuju manje od 20.000 dolara godišnje , a čak 47 milijuna ljudi preživljuje zahvaljujući drzavnim subvencijama . (...) Kao što je vidljivo , Rusija , Kina i druge zemlje su prestale financirati američki javni dug , a u isto vrijeme oni koriste alternativne valute prema dolaru za međunarodnu trgovinu , a to jednostavno znači da je vrijeme blizu kolapsa dolara i SAD-u.
ukratko ce evropa nadomjestiti ruski plim. tim bolje za russe sto nece morati proizvoditi votku budu si ispili plin,
I voziti se u trabantu:
Predomislio se Vladimir, lKrim ce mu vjerojatno ostati, ali to je sve. U 21. Stoljecu, tenkove je lako zaustaviti, ali newyorske i londonske banke su nesavladiv protivnik. Rat s njima dobiti ne mozes.
Izgleda da se ovaj Zlocinac Putin malo u piskijo.Poce se brinuti di bi karijeru mogao nastaviti ili u Wasingtonu ili kod brace Srba u Hagu to ce biti prije.Ukrajina je velika zemlja da bi se i Rusi sa njima igrali jer ako se sloze Ukrajinci Rusija je na rubu katastrofe.Sad Ukrajina vidi koju je glupost napravila sa Atomskim oruzljem kad ih je predala uz Garanciju Rusa i SAD i Kine da ih niko nece napasti.Zato Ukrajinci pokrenite Industriju sa EU i SAD i onda trezite na zad vase Oruzlje Atomsko ili ga ponovo napravite.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ukrajina jedna mala blatnjava kaljuza,koja zivi parzitski,i samo cekaju daim neko milostinju udjeli,Rusija je njih od osamostaljenja uvjek nagradjivala s plinom i to skoro besplatno,ali je to zapadnim kolonijalistima zasmetalo,pa su resili i to malo te kaljuze upropastiti,samo sto je to ovaj velikan Putin na vrjeme vidijo,pa ce sada Ukrajina od Amerike dobivati plin,po 200%skupljoj cjeni od one ruske,e budala i krivi drva nikad nece nestati,bravo za Ruse i Putina.