Laptalo dobio otkaz, belgijski brodar smatra ga prerizičnim
Laptalo je razočaran jer ga je kompanija, a ne liječnici, proglasila nesposobnim. Sad će, kaže, pokušati naći posao ili u mirovinu.
Komentari 9
servus ne seri, kukavica si i picka. da imaš muda radio bi a nebi živio na državnoj grbači. to što je laptalo kriminalac to je njegov problem a ne nacionalni, da se mene pita ležao bi robiju zbog šverca droge.
Naravno da je nesposoban! Kada je dozvolio da ga uhvate s drogom u brodu te kompanije! Ta ga je kompanija i izvukla iz zatvora ali sada ga ne želi da ne upska ponovo!
Poznata priča iz Hrvatske !!! Uvijek radimo na svoju štetu, a u korist stranaca, da bi se pokazali \"dostojni\" njihova društva, a onda od tih \"uljuđenih\", \"poštenih\", \"pravednih\", \"pravičnih\", \"civiliziranih\", \"kod kojih je sve zasnovano na vladavini prava\" kurvinih sinovaa i najokrutnijih i bezobzirnijih ljudskih gnjida, dobijemo nož u leđa ! Samo naprijed tako u lizanju tuđih guzica i ispunjavanju ultimatuma !!!! to će nas beskrajno usrećiti civilizirati i bla bla bla...
to ti je ono,,,,,,,,,,,,enac, sudac nije vidio, uvjek nas suci zajebu
sramota, ni kriv ni duzan u zatvoru, a nakraju i ponizen
opet su svi protiv hrvata!!!!
možda kapetani i imaju tako visoke plaće jer su odgovorni za brod, a to je očito veliki rizik....tko ne riskira, ne profitira, ha ha
Nekom tko je prošao ono što i gospodin Laptalo, uz sve uvažavanje, ja nebi povjerio SVOJU sandolinu, a kamoli veliki brod, sa robom i ljudskim životima na njemu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaki dan stotine Hrvata ostaje bez posla i ne dobivaju nikakve otpremnine a o njima se ne piše.Nikoga ne zanimaju.