Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 123
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Imaju ogromne profite'
Povratak na članak

Lalovac žestoko po bankarima: Kao da žive na Marsu!

- Mi svaki dan komuniciramo i moram priznati da sam ostao iznenađen da on na takav način upozorava Vladu - kazao je Lalovac o guverneru Borisu Vujčiću.

Komentari 18

DU
Deleted user
16:50 17.04.2015.

Ako bankari zive na Marsu, onda ova vlada zivi na Alfa Centauru! Sto bi za nas bilo svakako bolje!!!

VL
ST
stefj
16:52 17.04.2015.

He, he, vidi se da su uskoro izbor... Vraga bi Lalovac toliko pljuckao po bankarima, da izbori nisu blizu, a naročito ne bi pljuvao da i on nema veliki kredit u Švicarcima. Sad dok je još kratko na vlasti, ovo mu je zadnja prilika da si smanji ratu kredita...

VL
MS
MSKoRIsnik
20:28 17.04.2015.

Banke žive na Marsu? tko je imenovao Vujčića i Grčića? Možda mali zeleni? Ajde u tri godine niste ništa napravili... što su vam krivi marsovci! Make peace not interplanetary wars?

VL
DU
Deleted user
17:28 17.04.2015.

Lale je hrabro i odlučno konstatirao da je nebo plavo, u sunce žuto... Bravo Lale, ali imate li vi kao vlada kakvo rješenje nakon 4 godine, mislim je si li ti u vladi ili komentator na nekom lijevom portalu o financijama...

VL
UI
Uvijek_iskreno
22:52 17.04.2015.

Lalovac udari malo po zokiju, i on se drzi kao da je na marsu

VL
DU
Deleted user
17:03 17.04.2015.

Meni se čini da je Lalovac pao s Marsa. Što su Vlada i Narodna banka učinile da banke posluju normalno. Ništa.

VL
Avatar airbizz
airbizz
22:46 17.04.2015.

država da želi reći bankarima da se trebaju promjeniti,napravili bi nove regulative za banke.mlaćenjem prazne slame po medijima društvo nema nikakve koristi.

VL
Avatar salaso
salaso
17:09 17.04.2015.

Imate sve institucije države, svu znanstvenu i državnu elitu i vi dopuštate da banke lihvare gradjane i uzimaju više od 12,5% realnog eks-a koji je dozvoljen hrvatskim zakonom.Sramota.

VL
FE
fefellerunt
21:20 17.04.2015.

Još jedan primjer zašto Hrvatska mora imati što više VSS kadra, pa umjesto 7% prije 15 godina danas imamo preko 20% VSS kadra ovakve inteligencije i kapaciteta . Tako za ovoga ekonomistu između Hrvatske i Njemačke nema razlike , pa bi i kamate trebale biti iste to što Njemci ne znaju kud će sa suficitom, a Hrvati sa deficitom je za VSS ekonomistu sasvim nebitno . Bitno je da je on zabrinut d aneki pohlepni dužnik u CHF ne izvrđi samoubojstvo , to što mnogi branitelji umiru u siromaštvu , jer on kao visokoobrazovan hrvt zna d aje muškarcu iz nižeg sloja dužnost omogućiti većinskoj beskorisnoj gomili d alagodno živi , diže kredite i beskorisno blebeće , kadfa više nema ratne opsnosti , uništiti će s ei proizvodnja, pa će tako i muškarac iz nižeg sloja shvatiti koliko je besmilseno živjeti u ovoj državi i među ovakvim smećem. Tako je lalovac povećao primnaja onima koji imaju preko 5000 kn, i čini sve da se smanji izdaci za one koji jedva preživljavaju sa 3000 kn , tko im je kriv

VL
4M
4mazge
17:11 17.04.2015.

Leonarde, polupo si lončiće...nerazumiješ baš kreditni račun? I ostalo gradivo o kreditima

VL
LI
liskovaca
16:52 17.04.2015.

zar samo tri komentara???? cenzura???

VL
4M
4mazge
17:08 17.04.2015.

Amnezija a? Zaboravilo se da su nas prije nesposobnih upropaštavali lopovi, mahom adezenjare

VL
4M
4mazge
17:15 17.04.2015.

Salaso u pravu si

VL
Avatar germanikus
germanikus
16:45 17.04.2015.

Interesira me komentar zadnjeg univerzalnog genija pod nikom ,,mikrogrizzly,,koji se u bankarstvo razumije kao i Mare u krivi ku...ac!

VL
Avatar germanikus
germanikus
16:47 17.04.2015.

Inače bravo Lalovac ..tim sociopatima i krimosima treba netko reći i istinu!

VL
DU
Deleted user
17:04 17.04.2015.

Vujičić je naj veći problem i paraizit koji radi isključivo za sebe i banke:

VL
NE
nexozg
19:46 17.04.2015.

Jeb.mater ovi kaj su protiv ove vlade uvijek nadu u svojim komentarima crnilo di ga nema,samo da se pljuje,,a vjerujem kad bi svima uplatili koju kn na racun tada niti bi to odbili niti bi bio dio predizborne kampanje..Bas smo jadni,i dok cemo se tako dijeliti nikad nama bolje ne ce biti

VL
LE
LeonardS
17:06 17.04.2015.

Zanima me jedan odgovor od čestitih bankara pa neznam tko je čestitiji možda naši političari, bez obzira da li je kredit u eurima ili švicarcima na kraju je svaki kredit isplačen u kunama, da bi se banka vezala oko tih valuta ona je fizički morala i isplatiti u onoj valuti koja je odobrena, dakle treba se držati činjenice bez obzira što piše u ugovoru, a to je da je činjenica da dobioci kredita nisu osim kune ni vidjeli drugu valutu pa onda treba primjeniti !a vistu" činjenično

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.