L' Oréal nam je uzeo ideju, ali bitno je da je zaživjela
Svjetski brend L' Oréal nije ni odgovorio Samoborcima, nego lansirao svoj proizvod prema njihovoj priči i ideji
Komentari 4
Kako su ih zavrnuli - ukrali im kompletnu ideju, a ovi šabani kažu \"Nema veze, važno je da je ideja zaživjela..\" Pa danas ljudi s takvim stavom ne mogu zaraditi za režije, a kamoli da vode tvrtke...
\"Pročitala sam da se time odričem prava na autorstvo i ne muči me to ...\" još će je L\' Oréal tužiti radi proizvodnje Broccolina.Šta bi joj ćaća reka?
Gel, losion , kapsule - kozmeticka industrija navalila protiv raka!! Tko je tu lud?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
jos nisi shvatila da se na ZAPADU --KRADE.....ehehehehehehehh dobrodosli u EU....