Kutina zaposlila šestero mladih s visokom i višom stručnom spremom
Grad Kutina od početka aktivno sudjeluje u korištenju sredstava za poticanje zapošljavanja putem mjera aktivne politike zapošljavanja
Komentari 3
To što se radi u Kutini nemože razriješiti CIA KGB i USKOK zajedno. Gradonačelnik i bivši zamjenik županice Lovrić Merzel provodi politiku kontinuiteta.Zapošljavanje politički podobnih i njihovih potomaka.I što je najgore svi ti čelnici stranaka vladaju desetlječima.Podjelili fotelje i provode politiku ne diraj me ne diram te. A DORH ? Bolje i ne spominjati.Oni se bave saobračajnim nesrečama i sitnim kriminalom.
Zamisli čuda oni zaposlili mlade da ih iskoriste bez zasnivanja radnog odnosa. Koja je to usluga mladima?! To je degradacija zvanja i čovjeka samog jer mladi drugog izbora nemaju. Oni ih nisu zaposlili, jer zaposliti znači i zasnovati radni odnos. Ovo nije za objavu kao vijest nego kao osmrtnica mladih. Strašno i prestrašno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Fantastično! Nije li smisao ovih mjera da realni sektor zapošljava mlade? Ovako samo zapošljavamo novu birokraciju i povećavamo opterećenje na gospodarstvo. Drago mi je radi ovih šestero mladih, ali odakle odu njihove plaće? Iz mog džepa! Da li oni stvarno nešto stvaraju, proizvode, makar preprodaju? Ne, rade u gradskoj upravi, ili općinskoj...