Premijer Kosova za Večernji: Vučić kopira Putina, od Crne Gore radi Ukrajinu, a od RS-a Bjelorusiju
Problem Kosova je i Srbija. U Srbiji nema pluralizma. Imate jednu stranku. Ta stranka je i država. Ta država je i crkva. Ta crkva je i stranka, kaže Kurti
Komentari 15
A sto se taj Kurti ne vrati prvo u Albaniju ,pa onda odakle su dosli iz Azije-Turske i mirno more. Ovako on kao Bosnjaci izmislili da su starosedeoci ovo Turci da su Bošnjaci a Albanci da su Iliri a dokaza nema.,mislim ali u Turskoj,maticnoj zemlji.
Premijer Kosova za Večernji: Vučić kopira Putina: Od Crne Gore radi Ukrajinu, a od RS-a Bjelorusiju, Svako svoje radi; Albanija radi od Kosova veliku Albaniju sve pa i u Makedoniju ! Vučić radi malu JU ili Srbiju kao EU odo EU od ostataka; kad mu EU to nudi pruža da smo svi velika cjelina ! Konačno kako to da Narod Srbije nama pravo da se intenzivno druži i j udruži referendumom u jednu zajednicu istog naroda ! ? A Amerika ima pravo sa 52 države odavno da se udruže I EU da se udruži bez granice s koliko EU država i potpuno različitih naroda !!? Konačno svi smo dobili slobodu i države samo BIH tamo moraju sva 3 naroda da žive dalje zajedno svaki sa 2 smrtna neprijatelja u istoj državi gdje je mržnja stradanje nerazumijevanje jad i sada i ne prestaje moraju zajedno do kada gospodo koji im krojite sudbinu Jugoslavije !!!??????????
Hrvatska je uzor Kosovu ahahaaa po cemu po drzavnosti.ako ce neko da napravi Kosovo kao drzavu onda ce to sigurno Hrvatska od 25 leta,svojim strucnim savetima kao uci u EU a nemati sta ponuditi osim g.... j....Hrvatska kao uticajna EU drzava mnogo doprinosi svojim stavovima u EU primer Kosovo jos nije drzava Nego sta ce arnaut,siptari dobijali diplome u Zagrebu ocas posla u vreme Jugoslavije pa racunaju da ce tako i drzavnsot od Hrvatske buhahhaa.
Ovo se zove deluzija kad umisliš da si neki faktor pa deliš propagandne laži.
Onaj Laktasenko se nesto mnogo producira, moglo bi i to uskoro da zavrsi krajinskim pouckom, zakuhas frku, pa kad dodje maca na vratanca upalis trkator i rrrrktktktktktk rrkrkrrkrktktktkt, za Beograd, firmom Krstic!
Srbija je Vucic. Vucic je ucio 15 godina od Seselja, uz to bio clan vlade Milosevica. Seselj je ratni zlocinac i psihopata. Sto to govori o njegovom naučniku?
Kurti je u zaključcima apsolutno u pravu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
crnom gorom više ne vlada milo đukanović, to je ono što najviše boli kosovare. izgubili svojeg jataka, ortaka u švercu. sadašnju vlast u crnog gori, vladu i parlament, je birao narod, crnogorci koji su oko 45% stanovništva, srbi cca 30%, albanci ispod 10%. što kome nije jasno, dal je crnogorski premijer jasno i javno izrekao koji je smjer crne gore, nato i ulazak u eu?! jest. u čemu je problem? dal je nova crnogorska vlast išta napravila favorizirajući srbiju? nije. rusiju? nije. sve je ostalo isto, osim što se skidaju vječne glave koje je milo instalirao po svim državnim aparatima. osim turizma crna gora danas nema ništa.