U kuće za jednu kunu stiže još 19 obitelji: 'Nisu nam se javili samo s juga Afrike'
Načelnik Ivan Sabolić (31) po cijele dane odgovara na upite zainteresiranih, a od 1. srpnja u ponudi su još dvije nekretnine, svaka za - jednu kunu
Komentari 21
Ne samo sjuga : Nego i da sjevera Afrike !
Mladi iselili, ekonomija propala, poljoprivreda namjerno uništena. Eto do čega su nas doveli HDZ-SDP i njihovi glasači...
Smo tvornice dilali pi 1 kunu,sad podravci kao toplu vodu izmislili
Sto vise ovo gledam, sve vise sam uvjeren da je Tito bio u pravu. Narod je prevaren i pokraden do gole koze od onih koji mu ne zele dobro.
Da dođe u ovo selo još njih 100 obitelji, to bude ostalo selo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A što i gdje će raditi ovi što dođu ili će pasti na leđa ovo malo zaposlenih koje je još ostalo?