Kruzeri mogu biti eksplozivno žarište, ali veći potencijal imaju zrakoplovi
"Po mojem saznanju, ne postoji primjer u povijesti da je neki kruzer bio izvorište ili akcelerator epidemije”, rekao je AFP-u epidemiolog Mircea Sofonea.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U rvackoj se je nekaj slicno dogadjalo. sve se je lagalo i zataskavalo do zadnjeg trena da bi se spasila turisticka sezona. Kad je ova mizerija od drzave shvatila da je samo mrtvo slovo na papiru i da turisti nece doci pa makar bilo 0 slucajeva, onda se je poslo u nekakvu tzv stratesku borbu protiv corone. Jos se uvijek debelo manipulira. No koga briga sto se dogadja u ovoj vukojebini!