Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 176
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Povratak na članak

Kranj: Bacio bombu pred noćni klub, ranjeno deset ljudi

Bombu je bacio nepoznati počinitelj, a ozlijeđeni gosti su prevezeni u bolnice u Ljubljanu i Jesenice. Policijski očevid još traje. Policijski očevid još traje.

Komentari 5

OB
-obrisani-
13:25 25.10.2009.

Izgleda da u zloveniji nema sam ucjenjivaca i lazova - vec i dosta mafijasa i bombasa! Trude se praviti Europejcima - al se uvik na kraju pokazu najobicnijim Balkancima!

VL
BR
brathrvat
16:29 25.10.2009.

Slovenci moraju Balkancima opaliti Vize pa neće imati sranja. Opet je na dijelu rvacki izvozni proizvod zvan bombašenje. Da nije onaj Zgajski pobjegao iz zatvora!?

VL
MA
maretipe
11:12 25.10.2009.

to je bil Gos. Borat sa Zslo specijalci za specijalnu namijenu.Kao devedesetih kada su harali i pljackali po Austrij a sada se sprdaju Rumunima a oni su svj nova od poceli na kriminalu niko ni ne spomijne prije par godina kada su kriumcarili tri milijarde eura Droge u Ceskoj i Madarskoj dije Sinjor Solana bijo i Ren su i oni imali interesa tu i europski Komesari Patrija Jansa to nije nista bilo sve se zamotalo u vatu USA kazu EU jednako Kriminalna Organizacija

VL
BT
bili-tartuf
16:06 25.10.2009.

ma i ja san bija jedanput u Sloveniji u jednoj Ostariji, koja se zvala \"Tri Sekire\",...pa nisan se bas´dugo zadrza...\"iz zdrastvenih razloga\"....

VL
AG
Agramer198
16:57 25.10.2009.

Ček, ček deset ozlijeđenih?? Pa tko je ostao onda neozlijeđen u toj državi???? o.O

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.