'Kralj limuzina' mogao bi na slobodu: Ponudio 5 milijuna kuna jamčevine
Inju Bašića i ostale sumnjiči se za zločinačko udruživanje u sklopu kojeg su počinili više kaznenih djela; utaju poreza, prijevaru, krivotvorenje isprava, pranje novca... Sumnja se da je proračun oštećen za oko tri milijuna kuna
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Interesantno, kad netko nekog premlati skoro do smrti, žalba na puštanje iz privora zna zakasniti i on je na slobodi. A sada se žuri, na kraju će se još pokazati kako je sve zakonito. Što me kod puno imovinskih i ekonomskih afera navodi na misao kako se kod nas takvi delikti potencirajo kao hir nekoga jer je ljubomoran ili se pakiraju dokazi, koji padaju u vodu na suđenju ali dobri su u predizborno vrijeme jer ocrnjuju kandidate. Takva politika je poznata osobito poslije 1945 ali i sada su utjecajni oni koji su imali korist od takve politike i koji računaju nato kako će takva politika biti i dalje korisna. Čak i komisija za sukob interesa presuđuje kao nije sukob interesa ali nije kao po nekakvim načelima, neću navesti kakvima jer mi se gadi takvo pakiranje.