Kovač o tužbama BiH protiv branitelja: Ne znamo koliko ih ima
Izvijestio je da su resorni ministri u tehničkoj vladi, pravosuđa, financija i vanjskih poslova održali u četvrtak sastanak s glavnim državnim odvjetnikom Dinkom Cvitanom o tužbi banke UniCredit.
Komentari 10
miro ti si obični prodavač magle...odi doma majm...
Dobro, ne znate koliko ima optužnica u BiH protiv hrvatskih branitelja. A, znate li koliko ima hrvatskih branitelja u BiH kojima se već sudi radi "udruženog zločinačkog pothvata" ?
Skupo nas je u vanjskoj politici stajala famozna detuđmanizacija. Hrvatska se devedesetih sa državnim vrhom koji je imao jasno definirane ciljeve i u daleko nepovoljnijim okolnostima mogla nositi diplomatski i vanjskopolitički i sa tadašnjom Srbijom, i sa mnogim otvoreno nesklonim predstavnicima tvz. međunarodne zajednice od kojih su neki gotovo neskriveno od Srbije pokušavali učiniti ratnog pobjednika. Poslije toga hrvatska politika je išla u rasponu od otvoreno izdajničke na samom početku do samo nesposobne i beskičmene poslije, a rezultat je takav da se već više od deset godina ne znamo odgovarajuće nositi niti sa prvim susjedima, a gospodarski, sigurnosno i politički smo u nemjerljivo povoljnijem položaju. Svi naš napucavaju kao kakvu staru loptu.
A šta znate gospon, pa vi ništa ne znate
Pa kako sada to?? Pa i Bosanci, pardon "Bošnjaci" se navadili na jadne male nevine HR prvoborce? A što je najgore, oni se baš ostrvili na nekoliko stotina njih, dok su Srbi imali samo njih 50/ak na listi. Pa kome ćete sada njih da tužite? Merkelica vam nije baš u nekoj zavidnoj poziciji da pomogne? Pa to je nepravda, nepravda, nepravda, reče mali Kalimero,,,
Samo malo, uskoro će i treći izbori...
Opaaaa
Moj Kovac tko tebe pita sto ti prihvacas ili ne......Ako su zlocini pocinjeni na podrucju BiH ta drzava ima legitimo pravo da trazi izrucenje...........
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
mamić ima jednu poštapalicu koju koristi kad hoće biti grub i bezobrazan sve vas nabijem na k...c toliko od mene o optužnicama iz bih