Kovač je trebao uzvratiti Vučiću licem u lice
Ako je ministar Kovač toliko odlučan da uvjeri partnere u EU u hrvatsku interpretaciju ove nejasne formulacije o izbjegavanju sukoba pravosudnih nadležnosti, trebao je biti u ponedjeljak u Bruxellesu i uvjeravati ljude u Bruxellesu, a ne u Zagrebu.
Komentari 6
Ministar Kovac je od samog pocetka obecavao nesto sto nije bilo ostvarivo na pregovorima za otvaranje novih poglavlja radi pridruzenja Srbije EU. Sam zakon za njih nije sporan i predstavlja bilateralno pitanje izmedju dve zemlje upravo sto slica, da ne kazem isti, imaju Nemacka, Belgija ...da ne nabrajam ukupno 18 clanica EU. Ako je zakon sporan za Hrvatsku nije smela cekati 23 poglavlje vec do sada je trebala napraviti ozbiljnu istoriju borbe protiv navodnog zakona a na osnovu toga da pokusa presedan i tako nesto ostvari u Briselu. Ovako sve to izgleda kao pokusaj opstrukcije Srbije na putu ka EU, a ministar Kovac podseca na politicara koji laze narod umesto da radi ne bi li sacuvao fotelju. Diplomatija vam je uzas....poslednji politicar koji se uspesno koristio diplomatijom bio je Tudjman, zato i imate drzavu na danasnjoj teritoriji a ne krnju verziju koja vam namemjivana.
Pa bre pučani nemojte bre da nas zavade. Pa mi se voledemo mnogo.
Kakvi bre kovač kakvi bakrači hahahaha
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Stalno izigravanje žtrve je dosadno , prozirno i neprihvatljivo . Ne želim više živjeti u uvjetima gdje će mi naši političari stvarati sliku kako Hrvatska ništa ne može napraviti jer jo je to kao uvjetobvano od velikih sila. Zato osuđujem ovakvu navodnu podaničku politiku bilo koje vlasti u Hrvatskoj bilo ona lijeva ili desna.