Kosor: Pozivam građane da potpišu za referendum protiv monetizacije autocesta
Željko Marušić, profesor na zagrebačkom Prometnom fakultetu upozorio je da su autoceste puno više od prometne infrastrukture jer su one dio hrvatskog bića i izravno utječu na gospodarstvo, turizam i sigurnost.
Komentari 8
Ovu inicijativu treba podržati svaki odgovorni građanin .
Nije bitno tko poziva na referendum protiv monetizacije autocesta, bitno je da se prijeci ta glupost Vlade.
Nije bitno od koga dolazi inicijativa,bitno je da se ne prodaje nesto tako vrijedno zbog trenutacnih interesa ove vlade koja nema pojma o vodjenju drzave.
...i sada će on sebi pripisati uspjeh referenduma...
I ja sam protiv monetizacije naših cesta. Nije smiješno ali naš narod ima ogromnu ušteđevinu za koju vlada zna i čudi me zašto vlada ne raspiše državne obveznice i tako dođe do novca a ceste - autoceste ostanu u Hrvatskome vlasništvu.
"Željko Marušić, profesor na zagrebačkom Prometnom fakultetu upozorio je da su autoceste puno više od prometne infrastrukture jer su one dio hrvatskog bića"....kraj takvih "duhovnih" pravnika netreba nam ni pravo ni crkva
Sad sam kontra. Jer kad osoba bez moraka ovako nesto predlozi samo se zamislite.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije bitno tko poziva na referendum protiv monetizacije autocesta, bitno je da se prijeci ta glupost Vlade.