Kod Bregane kolona duga 4 km, na granicama se čeka po nekoliko sati
Vozačima iz HAK-a savjetuju da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama, održavaju sigurnosni razmak između vozila i na put ne kreću bez propisane zimske opreme.
Komentari 14
Tako to doje,kad se divljim balkanskim plemenima dodjele drzave.
Krenuli ovi iz javnih uprava i državnih firmi.Zna Se čiji glasači.
sve sami skijaši, tko ne skija hrvat nije
Stranački državni krpalji idu na skijanje, ima se može se, svaka oteta sirotinjska kuna prokleta vam bila, nedo vas bog nikome.
Gužva od Bugara , Rumunja , Srbije i BiH..........idu nazad doma, klasika svake godine...i od naših ljudi koji IMAJU PARA.. a kukaju kako je ovdje slabo...
Opet "skijaši"?
Srećom sarme su otporne i neće se pokvarit
Ha,ha divno je ovo :samo što dalje od Schengena i puno sreće u 2019 !
Jos ima poneki gradjan dovoljno novca da ide u Sloveniju na skijanje! Ali mnogo ima u koloni na EU schengen granici izbjeglica. Domacih i onih drugih...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da bar idu na skijanje, ...a ne na glupiranje , ispijanje alkohola i tomu slično...i još dižu kredite za to..