Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Let pun neizvjesnosti
Povratak na članak

Klepetanov put: 15.000 kilometara od Južne Afrike do voljene Malene

Rode iz Hrvatske najčešće provode zime na krajnjem jugu Afrike, a krajem ožujka vraćaju se u svoja gnjezdišta

Komentari 1

DU
Deleted user
08:24 01.04.2016.

15.000 km do južne afrike??? na čemu je ovaj novinar? po ovoj ruti navedenoj u tekstu do juga afrike ima 9.000 km. i let ne traje 4 mjeseca nega maksimalno 2.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.