Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Zanimljivi koeficijenti
Povratak na članak

Klađenje na referendum: Veća zarada na opciji 'protiv'

Sudeći prema procjenama kladioničara, čini se kako je onih za uvođenje definicije braka mnogo više u Hrvatskoj.

Komentari 10

C5
c54t21q2
17:47 28.11.2013.

Za

VL
Avatar RexCroatorum925
RexCroatorum925
17:58 28.11.2013.

smiješni su protiv je koeficijent bilijun

VL
Avatar __________
__________
10:45 29.11.2013.

Bez obzira na ishod referenduma, pokazat će se da u Hrvatskoj postoji itekako velik broj ljudi koji ne nasjedaju na radikalističku demagogiju i pokušaje manipulacije.

VL
Avatar adeodatus
adeodatus
19:17 28.11.2013.

Nije ovo samo referendm o braku ovo je puno vise. ZA!

VL
KO
Kora
17:09 29.11.2013.

Htjela bih vidjeti tko se kladio da će pobijediti "protiv".

VL
SA
savcar
18:38 28.11.2013.

nazalost, balkan ostaje balkan, kolko god se trudili i kleli u suprotno! Kleri nam vode politiku, toga nema jos od srednjeg vijeka,bar na ovim prostorima.... jos bi trebali uvesti vjersku i moralnu policiju... velicanje nacionalizma, odobreno od strane vjerskih vodja, ksenofobija.... uglavnom suprotno od onog kaj ta ista religija bi trebala propovijedat! pa kaj nije sam papa rekel " ko sam ja da sudim"? pametnome dosta

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.