Velesile se međusobno iskorištavaju: Ukrajina treba Kinu zbog Putina, a Peking smanjuje pritisak optužbi
"Glavna tema razgovora bit će traženje načina za zaustavljanje ruske agresije i moguća uloga Kine u postizanju stabilnog i pravednog mira", kaže Kijev
Komentari 8
kinezi s rusijom i iranom stvaraju novu osovinu zla
Kinezi su veća opasnost i od ovih primitivnih Rusa
Treba već jednom reći istinu Napoleon i hičo nisu izgubili ratove sa Rusima zbog toga što su Rusi imali bolju vojsku nego zbog prodora velikih zima i to je Rusima uvijek bila velika prednost osim sa Mongolima
Aj Pope ne laprdaj sto ti sad smetaju kinezi? Zato sto je tamo negde neko napisao da su sta pretnja? 🤦♂️🤦♂️🤦♂️
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kinezi su najodgovorniji za rat /uz ruse) jer pomažu rusima pružanjem pomoći od satelitskih snimki do isporuke strojeva i opreme koje rusi koriste za vojnu proizvodnju. Interes kine je da rusija uspije kako bi time poslali poruku da i oni mogu isto tako okupirati susjedni Tajvan kao rusija dijelove Ukrajine!